Pronájem kanceláří Praha 4

Najít v Praze vhodné kanceláře k pronájmu není zrovna snadné, zvláště pokud se jedná o Prahu 4 a pokud mají pronajímané kanceláře splňovat i požadavky na variabilitu uspořádání, velikost a kvalitu vybavení.

Kanceláře, které pronajímáme v budově DVAN, jsou jedny z nejlépe vybavených a variabilních kanceláří v této části Prahy. Díky kvalitnímu architektonickému návrhu jsou dělitelné na samostatné jednotky, které se ale dají slučovat do 2,3 a 4 sekcí. Vznikají tak kancelářské prostory vhodné pro jakýkoliv provoz. Na každém patře jsou čtyři základní jednotky pro pronájem o výměře 150 metrů čtverečních  a pro každou z nich je samozřejmě k dispozici i tzv. servisní modul, tedy samostatně uzamykatelné oddělené WC pro muže a ženy, a kuchyňka s předprostorem.

Jste-li výrobní společností, jistě vás zaujme s pronajímanými kancelářemi spojený nákladní výtah, velikostně uzpůsobený pro převoz europalet s nosností 1,5 tuny. Své zboží tak můžete mít ve své kanceláři, případně místo nadbytečných sociálních zařízení zřídit příruční sklad. Pro zásobování je pak určen zadní vchod do budovy.

Chcete-li mít vstup do kanceláří pod stálým dozorem, pak je možné v případě pronájmu celého patra (tedy cca 800m2) toto patro uzavřít a u vstupu zřídit recepci, dokonce je možné elektronicky blokovat v daném patře výtah i schodiště.

Jednou z mnoha výhod budovy DVAN je restaurace vybudovaná v posledním patře a možnost pronájmu presentačního sálu až pro 120 osob. Ze svých nových kanceláří tak nemusíte chodit vůbec ven a v rámci budovy uspokojíte všechny běžné denní potřeby.

Máte-li zájem o více informací ohledně pronájmu kanceláří na Praze 4, pak volejte na 603 420 345 (p. Milan Kotek, ředitel 2N spol. s.r.o.) nebo se podívejte na přehled aktuálně nabízených volných kancelářských prostor k pronájmu, případně pište na kotek@2n.cz.Konferenční prostory k pronájmu

V šestém nadzemním podlaží je DVAN vybaven representativními školícími a presentačními sály s kapacitou až 120 osob. Jejich umístění v horní části budovy umožňuje nádherný výhled na Prahu 4 - Modřany, který umocňuje i prostorná terasa s prosklenými stěnami. Školící sál lze snadno zatemnit a používat tak snadno audiovizuální presentační techniku.

Aktuality

28.03.2013

Internetová prezentace

Ve spolupráci s webdesignovým studiem INSPIRIO s.r.o. jsme připravili novou moderní webovou prezentaci.
24.10.2005

Prezident Václav Klaus

Prezident Václav Klaus navštívil budovu DVAN a slavnostně přestříhl pásku k jejímu otevření.

Více aktualit...